Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

EBA TV Lise canlı izle

Başlığa cevap gönder    -> Edebiyat
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

ahmet1772

Yeni Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Cum Ekm 16, 2020 10:33 pm    Mesaj konusu: EBA TV Lise canlı izle Alıntıyla Cevap Gönder

Milli Eğitim Bakanlığı ve TRT işbirliği ile hayata geçirilen EBA TV sistemi öğrenciler ve veliler tarafından beğeniyle karşılandı. Özellikle EBA TV Canlı seçeneği öğrencilerin istedikleri yerden ders çalışmalarında imkan sağlamaktadır. EBA TV Lise kanalında 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, ve 12. sınıflara ait ders yayınları yapılmaktadır.

EBA TV LİSE CANLI

Gelişen teknoloji sayesinde ortaya çıkan ve zor günlerde öğrencilerin imdadına yetişen EBA TV eğitim ve öğretimin aksamamasını sağladı. EBA TV kanallarını canlı izlemek isteyen öğrenciler gün boyunca televizyon, tablet ve mobil tv sayesinde istediği yerden bu kanalı izleyebiliyor. Öğretmenlerin hazırladıkları videolu eğitim materyalleri ile derslerinden geri kalmayan öğrenciler bu sistemden oldukça memnun.

Eba Tv Lise kanalına ait ders programını hergün sitemizde yayınlıyoruz. Yayınladığımız bu ders programına bakarak hangi saatte hangi ders işleniyor takip edebilirsiniz. Eba tv lise kanalına ait yayın akışı ve canlı yayını ücretsiz olarak sitemizde mevcut.

Sitemizde bu kanala ait canlı yayınları kesintisiz, donmadan ve ücretsiz izleyebileceğiniz gibi kaçırdığınız tüm derslerin videolarını ilgili sınıfı seçerek izleme imkanına sahipsiniz. Ayrıca mobil tv izle seçeneğimiz sayesinde youtube kanallarına gerek kalmadan tek site üzerinden bu kanalın canlı yayınına erişebilirsiniz.
https://www.ebaizle.com/eba-lise/Eba izle
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder Üyenin web sitesi
Sponsor
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz