Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:
 
  Şifre:
 
  Her ziyaretimde otomatik giriş yap
 

 [ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]
 


Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE




İzmir Hatay'da Enstrüman - Fotoğrafçılık - Yazarlık Eğitimi
 

Başlığa cevap gönder    -> Özel Ders Verenler - Almak İsteyenler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

Tuana Yedim


Üye


Kayıt: 30 May 2018
Mesajlar: 27
Şehir: İzmir

Durumu : Online!

MesajTarih: Pts Ekm 08, 2018 2:23 pm    Mesaj konusu: İzmir Hatay'da Enstrüman - Fotoğrafçılık - Yazarlık Eğitimi Alıntıyla Cevap Gönder

Sanat merkezimiz olan Söz Konusu Sanat'ta herkesin dilediği eğitimi en hesaplı şekilde alması için sürekli olarak kampanyalarımız devam etmektedir.
Sanat merkezimizin bünyesinde enstrüman derslerinin yanı sıra aynı zamanda diksiyon, fotoğrafçılık, resim alanında da eğitimler alabilirsiniz.

Eğitim İçerikleri
- Okula hazırlık ve hobi eğitimleri olmak üzere iki kategoride eğitim alabilirsiniz
- Derslerden bire bir özel ve ya sınıf dersi olarak yararlanabilirsiniz
- Esnek ders gün ve saatleri içerisinde haftanın 7 günü ders alma imkanına sahipsiniz


Kurumumuza Verilen Enstrüman Eğitimleri

Aşağıda bağlantıları paylaşılan sayfalarımıza ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sitemizde sağ alt köşede bulunan konuşma panelinden bizlere 7/24 iletebilirsiniz.

Gitar Kursu ; https://sozkonususanat.com/gitar-kursu-izmir/

Keman Kursu ; https://sozkonususanat.com/keman-kursu/

Piyano Kursu ; https://sozkonususanat.com/piyano-kursu/

Bateri Kursu ; https://sozkonususanat.com/bateri-kursu/

Çello Kursu ; https://sozkonususanat.com/cello-kursu/

Yan Flüt Kursu ; https://sozkonususanat.com/yan-flut/

Klarnet Kursu ; https://sozkonususanat.com/klarnet-kursu/

Bağlama Kursu ; https://sozkonususanat.com/baglama-kursu/


Diğer Branşlar

Resim Kursu ; https://sozkonususanat.com/resim-kursu/

Fotoğrafçılık Kursu ; https://sozkonususanat.com/fotograf-kursu/

Diksiyon Kursu ; https://sozkonususanat.com/diksiyon-kursu/

Yazarlık kursu ; https://sozkonususanat.com/yazarlik-kursu/


Ayrıca sitemizde sürekli güncellen blog yazılarını takip ederek sanat alanındaki gelişmeleri ve enstrüman egzersizleri, bilgiler gibi birçok bilgiye rahatlıkla erişebilirsiniz.

https://sozkonususanat.com/

_________________
gitar kursu İzmir



piyano kursu İzmir
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder Üyenin web sitesi
Sponsor
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  


1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

 
Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indirebilirsiniz



Güvenlik Sistemi CBACK CrackerTracker
27299 saldırı girişimi engellendi.

Copyright © 2006 Müzik Fakültesi