Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

Dünya Sıralamasında -Fakülte-

Adana Oktav Müzik Merkezi Enstrüman Dersleri

Başlığa cevap gönder    -> Özel Ders Verenler - Almak İsteyenler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

yusi1988

Yeni Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 11:46 pm    Mesaj konusu: Adana Oktav Müzik Merkezi Enstrüman Dersleri Alıntıyla Cevap Gönder

Oktav müzik merkezi sanatın bireysel ve sosyal alandaki geliştirici katkılarını eğitim yoluyla insanlara aktarmak, insanları sanata yöneltmek, bireyin yaratıcılığını arttırmak misyonuyla 2016 yılında Adana 'da kurulmuştur. Müzik alanında eğitim veren Oktav Müzik Merkezi sanat ve hobi amaçlı verdiği enstrüman eğitimlerinin yanı sıra kendisini profesyonel alanda geliştirmek isteyen siz sanat severlerin buluşma noktası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Konservatuar mezunu ve etkin sanat yaşamı devam etmekte olan eğitmen kadromuz, her yaş grubu ve hedefe göre kişisel oluşturulmuş eğitim programlarımız ile batı standartlarında nitelikli ve kapsamlı bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.
Oktav Müzik Merkezi’nde Piyano, Şan, Keman, Klarnet, Yan Flüt, Saksafon, Trompet, Bateri (Davul), Klasik Gitar, Elektro Gitar, Bas Gitar, Akustik Gitar, Saz (Bağlama) , Ud ve Org dersleri verilmektedir.
Oktav Müzik Merkezi’nde Akademik kariyer yapmak isteyen herkese üniversitelerin Konservatuar, Müzik Öğretmenliği, Güzel Sanatlar Fakülteleri hazırlık eğitimleri de uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.
Hangi yaştan olursa olsun içinde müzik sevgisi barındıran, hobi ya da akademik olarak destek gereksinimi duyan herkesi kursumuza bekleriz.

Web sitemiz: www.oktavmuzik.com
TLF: 0530 306 82 95

Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Üyenin web sitesi
Sponsor
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz