Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

Dünya Sıralamasında -Fakülte-

Yapalım yayınlayalım

Başlığa cevap gönder    -> Duyurular / İlanlar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

FEYy

Yeni Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Çrş Arl 28, 2016 2:53 am    Mesaj konusu: Yapalım yayınlayalım Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar merhaba.
Müzisyen bir anne, baba ve abiye ve hatta dedeye sahip olmama rağmen bu zamana kadar mumlar dibine yeterince ışık vermedi Smile Benim gibi profesyonel olmayıp ancak hevesle beste yapan, ensturman çalabilen veya şarkı söyleyen, kısacası içinden bir sürü şey gelen ancak tek başına elinden bir şey gelmeyen arkadaşlarla İstanbul'da bir araya gelmek isterim. Tabi profesyonel olanlarıda memnuniyetle bekleriz. Bir yerden başlamam lazım diyenler varsa elimizde ne varsa ortaya koyup, aranjmanlarını yaptırıp, çekimini yapıp yayınlayalım diyorum. Burda maksat yeteneği olup da tek başına ilerlemek için motivasyonu veya çevresi veya olanakları olmayanları bir araya getirmek, birbirimize yardımcı olmak ve frekansı tutanlar olursa inşallah ortak ürünler de ortaya çıkarmak. Sadece youtube vb kanallar aracılığı ile de değil.

Burada birkaç kişi toparlayıp tanışıp, fikir alışverişinde bulunduktan sonra çalışacak mekanımız var. Ailem profesyonel olarak müzikle uğraşıyor mekan problemimiz olmayacak. Zaten bahsettiğim mekan babamın işletmesinde olan bir müzik okulu. Olursa inşallah alt katı bir stüdyoya çevirme planımız da var.

Ben her çeşit müziğe ilgi duyuyorum ancak besteleri piyanoda yapabiliyorum. Vokalliğe gelince pek iddialı değilim ancak hakkıyla seslendirebildiğim pek çok tarzda şarkı olur. Biz bir şeyler çıkarmaya bir an önce başlarız ancak benim gibiler için bir yandan önce nota öğrenip, sonra kullandığı ana ensturmanda pratik yapıp sonra da digital sound designing öğrenmek uygulanacak doğru adımlar olacaktır. Ben şu an önümü görmeden sadece piyanoda beste yapıyorum, işten güçten vakit ayırıp profesyonelleşmek için ders almaya da karar verdim, zamanı geldi geçiyor bile Smile Bu arada özel ders almak isteyenler bahsettiğim okulumuzda uygun fiyatlara ders te alabilir.

Bir de benim gibi İngilizce söz yazanlar varsa onlarla da güzel işler yapabiliriz.

Her neyse..Esas sevdam rock,metal,epik ve elektronik müzik. Ancak dediğim gibi müziğin her çeşidi benim için hayat demek Smile
Tasavvuftan tutun Jrock, reggea, Türk halk müziği veya klasiklere.
Türk müziği, batı müziği, uzak doğu veya etnik müzik, her ne ile uğraşıyorsanız ilgilenenleri buraya bekliyorum Smile

Yinelemekte fayda var, profesyonelim demeye de amatörüm demeye de dili varmayan içi benim gibi ilhamla, projeler yapma isteğiyle dolmuş taşmış arkadaşları bekliyorum Smile
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Sponsor

Swanlake

Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 03, 2017 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar yeriniz nerde bilgi yok eğitimci lazım mi iseniz varmı bilgi verirsenuz Surprised başarılar
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder

FEYy

Yeni Üye

MesajTarih: Sal Şub 28, 2017 1:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@swanlake Merhabalar.
Yerimiz İstanbul, küçük Çamlıca'da.
Ne eğitmenisiniz acaba ?
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster: