Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

STUDYO NEGATİF ARANJE/PROVA/KAYIT ÇÖZÜMLERİ

Başlığa cevap gönder    -> Stüdyolar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

studyonegatif

Yeni Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Cmt Ksm 24, 2012 1:07 pm    Mesaj konusu: STUDYO NEGATİF ARANJE/PROVA/KAYIT ÇÖZÜMLERİ Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel Listeler , iletişim ve aranjeleriniz-kayıtlarınız için Profesyonel çözümler

http://studyonegatif.weebly.com/

http://www.facebook.com/studyo.negatif

GSM : 0 555 446 67 31
TEL : 0 232 262 40 55

Merhaba,

Ben Yigit Yesildag. 1988 / Izmir dogumlu ve
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojisi mezunuyum.(2008/2012)
Galatasaray ITM `in düzenlemis oldugu, 2012 Alicia Keys PA Miks yarısmasında egitimli kategorisinde birincilik ve yarısma genelinde ikincilik ödülü kazandım.
Izmir sever bir insan olarak Izmir müzisyenine-Izmir dinleyicisine hizmet verebilmek adına Izmir`de ikamet etmekteyim.
Yıllardır bilindigi üzere Ant Balcı`nın stüdyosu olan Stüdyo Negatif, Orçun İçen arkadasımız tarafından devralınmıstı.
Fakat askerliginin gelmesi sebebiyle , 2013 Kasım ayına dek Stüdyo Negatif`de müzik ve teknoloji anlamındaki tüm sorunlarınıza, isteklerinize yardımcı olabilmek adına stüdyoyu devraldım. İstekleriniz dogrultusunda sitede de yayınladıgım tüm hizmetler için bana danısabilir ve yardım alabilirsiniz.
Stüdyo Negatifin 15 senelik mazisini ayakta tutmak ve profesyonel işler çıkarmak, bizlerin olduğu kadar sizlerinde elinde.
Sevgiler...

29 Ekim 2012 Pazartesi den itibaren ;

Prova Saat Ücretleri

Saat 17:00 den önce..................20TL
Saat 17:00 den sonra.................25TL

Kayıt Saat Ücreti.........................50TL

Parça Basına(Saat Gözetmeksizin) Ücretlendirme Görüsülür

***PROVALARINIZI ARTIK ÜCRETSİZ KAYDEDİYORUZ***
*** Tüm provanızı bastan sona hücum kaydediyoruz ***

SİZDEN İSTEDİGİMİZ;
1.Kayda alınmasını istediginiz provanızı bize gelmeden önce bildirmeniz,
2.Yanınızda gelirken usb-bellek veya bos cd seklinde, kaydınızı alabilmeniz için medyanızı getirmelisiniz
3.Kaydınızı studyonun müsaitligine oranla prova çıkısınızdan 20 dakika sonraya veya ertesi gün alabilirsiniz

Her PERSEMBE Facebook üzerinden sorulan soruyu en hızlı sen cevapla 1 SAAT PROVA AL - 1 SAAT TE BİZDEN OLSUN !!!
Cevaplarını Facebook üzerinden bize yazan gruplara 1 SAAT PROVA ALMALARI HALİNDE 1 SAAT TE PROVA BİZDEN HEDİYE

Kampanyalarımızın Devamı

Stüdyomuzu Kayıt Anlamında;
Tüm gün kiralamak (sabah 10:00 ile gece 00:00 arası toplam 14 saat) 700TL yerine 500TL..
Tüm gece kiralamak (Davul hariç) (gece 00:00 ile sabah 10:00 arası toplam 10 saat) 500TL yerine 350TL

Stüdyomuzu Prova anlamında;
Tüm gün kiralamak (sabah 10:00 ile gece 00:00 arası toplam 14 saat) 315TL yerine 200TL

Stüdyomuzda bulunan tüm ekipmanların konser veya etkinlikleriniz için kiralanma ücreti;
(günlük olup tasima ve tonemaisterlik hizmeti de dahildir) 600TL dir.
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Sponsor
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız