Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

Okul Gösterisi için Acil Teknik Destek Lütfen!!!

Başlığa cevap gönder    -> Amfi Yapım / Teknik Bilgi / Elektronik Bilgi / İpuçları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

brucella

Yeni Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Pzr Mar 15, 2009 10:21 am    Mesaj konusu: Okul Gösterisi için Acil Teknik Destek Lütfen!!! Alıntıyla Cevap Gönder

Surprised Surprised Merhaba arkadaşlar..
Ben hiç ama hiç bilmediğim bir konu hakkında sizden bilgi almak istiyorum.Bir gösteri merkezinde yapacağımız konserde teknik bir problemimiz var.Orkestramız 4 üflemeli çalgı,bir bateri,2 gitar,bir klavye ve 2 solisten oluşmakta.Konserin yapılacağı yer ve ses sisteminde şöyle bir sorunumuz var.Ses sisteminde 5 tane mikrofon girişi var.Fakat ordaki teknisyenimiz bize kolonların sadece 2 mikrofonu (bildiğimiz şarkı söylemek için kullanılan)kaldırabileceğini söylüyor.Ben ise bateri ve üflemeli çalgılara mikrofon koymak istemediğimi (Salonun yapısından dolayı) sadece gitarlara çekirdek mikrofonun takılacağı,klavyenin kabloyla yine aynı ses sisteminin girişine bağlanacağını ve bize solist için bir mikrofonun bile yeterli olabileceğini söyledim.Onlarda olur dediler.Size sorum şu.Acaba bu gitarlara ve klavyeye takılan mikrofonlar gerçekten kolonları kaldırır mı?Yani iki tane mikrofonun sadece kaldırılabileceğini söylerlerken,bizim kullanacağımız mikrofonları (gitara takılacak olanlar) gerçekten kaldırır mı?Çekirdek mikrofonların verdiği etki ya da kolonlara olan etkisi gerçek bir mikrofondan daha mı az?
Bu konuda benim sıfır bilgim olduğu için sizden acil yardım bekliyorum.
Şimdiden çok teşekkürlerrr....
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Sponsor
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz