Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:
 
  Şifre:
 
  Her ziyaretimde otomatik giriş yap
 

 [ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]
 


Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE
Kafkasya Müzik Ödülleri-Zümrüdü Anka 2019'a katılım çağrısı
 

Başlığa cevap gönder    -> Organizasyon
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

caucasus_phoenix


Yeni Üye


Kayıt: 22 Şub 2019
Mesajlar: 1
Şehir: Yurt Dışı

Cinsiyet: Cinsiyet:Bay

Durumu : Offline

MesajTarih: Cum Şub 22, 2019 2:37 pm    Mesaj konusu: Kafkasya Müzik Ödülleri-Zümrüdü Anka 2019'a katılım çağrısı Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Müzik Fakültesi Üyeleri;

Orijinal adı ''Caucasus Music Awards-Phoenix'' yani ''Kafkasya Müzik Ödülleri-Zümrüdü Anka''nın 2019'daki ödül seçmelerine bir video klip ile katılabilmeniz için Türkiye'deki Kafkasya kökenli şarkıcı ve gruplara çağrı..

90’lardaki Kafkasya Rock Festivali’inden adını alan ve 8 yıllık bir geçmişi olan ‘’Kafkasya Müzik Ödülleri-Zümrüdü Anka-Caucasus Music Awards-Phoenix’’’nin ödül töreninin, bu yıl ikincisi düzenleniyor.

Müzik Ödülleri-Zümrüdü Anka, bir internet projesidir. Kafkasyalı şarkıcılar ve gruplar, bizim internet sitemize, her yıl 6 kategoride ödüllendirilmek için kendi müzik kliplerini yüklüyorlar. İnternet sitemizin (https://phoenix.caucasusmusicaward.com) alt yapısını, bu projeye katılan Azeri, Ermeni ve Gürcü şarkıcıları ve grupları aynı sahnede bir araya getirebilecek şekilde oluşturduk. Güney Kafkasya modern müzik piyasasındaki en son gelişmeleri ve son haberleri, internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Gürcüstan Kültür Bakanlığının ve Tiflis Belediyesi’nin desteğiyle, 2014 yılından bu yana, giderek artan bir popülariteyle ‘’Kafkasya Müzik Ödülleri-Zümrüdü Anka’’nın ödül törenlerini de düzenlemekteyiz. Bu durum, projeye katılım talebini, Kafkasya sınırları dışına taşırdı. Bu yıl Kafkas ülkelerinin kapı komşusu Türkiye’den de şarkıcı ve grupları, projemize katılmaya davet ediyoruz.

Günümüzün modern müzik türündeki her şarkıcı ve grubun çalışmalarıyla katılabileceği ‘’Kafkasya Müzik Ödülleri-Zümrüdü Anka’’ yarışmasının sonucunda kazananlar, Gürcüstan’ın başkenti Tiflis’teki Flarmoni Konser Salonunda 12 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek merasimde, Zümrüdü Anka heykelciği ve para ödülü ile ödüllendirileceklerdir.

Projeye katılmak isteyen şarkıcı ve gruplar, yarışmak istedikleri müzik klipini, 1 Nisan 2019 tarihine kadar https://phoenix.caucasusmusicaward.com internet sitesine yüklemelidir.

Ödül verilecek kategoriler:

1) Band/Artist of the year / Yılın Grup/Şarkıcısı - 2018
2) Debut of the year / Yılın En İyi Başlangıç Yapanı - 2018
3) For Music Development / Yılın Müzik Gelişimi – 2018
4) Heroes of Phoenix / Yılın Zümrüdü Anka Kahramanları - 2018
5) Song of The Year / Yılın Şarkısı - 2018
6) Video of The Year / Yılın Videosu - 2018

5 ve 6 numaralı kategorideki kazananları, facebook like (beğeni)lerine göre belirlenecek.
1, 2 ve 3 numaralı kategorideki kazananları, Azerbaycan, Ermenistan ve Gürcüstan’dan yetkin kişilerden oluşturulacak bir jüri tarafından belirlenecek. Jüri üyelerinin birbirinden farklı adayları seçmesi durumunda facebook like (beğenileri) kazananı belirleyecektir.

4 numaralı kategorideki kazananı ise, projeyi hayata geçiren ve etkinliği düzenleyen 3 kişiden oluşan Zümrüdü Anka Ekibi seçecektir.

Önemli Not: Yukarıdaki 6 ödülden birisini kazananların Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te 12 Nisan tarihinde düzenlenecek ödül törenine gitmek için uçak bileti ve konaklama masrafları organizasyon tarafından karşılanacaktır.


Saygılarımla

_________________
Caucasus Music Awards-Phoenix
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Üyenin web sitesi
Sponsor
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  


1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

 
Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indirebilirsinizGüvenlik Sistemi CBACK CrackerTracker
53488 saldırı girişimi engellendi.

Copyright © 2006 Müzik Fakültesi