Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

Aynı anda KONSERVATUVAR okuyabilirmiyim??

Başlığa cevap gönder    -> İstek / Öneri / Eleştiri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

ibrahimyesilay

Yeni Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Pzr Hzr 28, 2009 3:41 pm    Mesaj konusu: Aynı anda KONSERVATUVAR okuyabilirmiyim?? Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar ben İbrahim YEŞİLAY şu anda ankara da Gazi üniversitesi endüstriyel sanatlar eğitim fakültesinde 4 yıllık bilgisayar öğretmenliği okumaktayım ve 2. sınıfa geçtim. benim sizlerden istediğim şu ki... ben aynı anda kendi bölümümü okurken ankara üniversitesi devlet konservatuvarı opera-şan bölümünde okuyabilirmiyim?? ben bu sene öss ye girdim ver ek puanlı yaklaşık olarak 250 puan alacağım. yetenek sınavına da hazırlanıyorum ön kayııtta diploma istemiyolar konservatuvarda. ama kesin kayıt döneminde diploma istiyorlar. ama ben ona da çare düşündüm.. benim lise diplomam şu anda gazi üniversitesinde... yani o nu ordan almam imkansız.. ama ben lisemden gidipte diplomam kayboldu diyerek yeni bir diplomam almam söz konusu... ordan aldığım diplomayıda konservatuvara vericem... böyle bir şey olabilirmi?? sayın dekanım, rektörüm, öğretim görevlilerim sizlere soruyorum... sizlerden ricam böyle bir şey olabilirmiii?? lütfen benim için araştırabilirmisiniz?
Sponsor

öjbe

Üye

MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 4:03 pm    Mesaj konusu: :-) Alıntıyla Cevap Gönder

boşa zorlama olmaz türkiyede olmaz malesef olmaz.hatta sen desen ki ben gece okuyacam bir üni. yada bölümü adamlar yine kabul etmiyorlar.yani bizi salak yerine koyuyorlar dostum.yök kanunu ben araştırmıştım boşa yorulma.sakın parada yatırma
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder

interpreter89

Üye

MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 10:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayni soruyu ben de sorabilir miyim?Ben de Izmir'de tercumanlik okuyorum ve 2. sinifa gectim.3.sinifta yandal olarak konservatuar piano ya da keman bolumu okumayi planliyorum.Bence istedikten sonra olur;hicbirsey engel degil ama bir de sizlerin fikirlerini sorma geregi duydum.Simdiden tesekkurler...
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder

öjbe

Üye

MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 10:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="interpreter89"]Ayni soruyu ben de sorabilir miyim?Ben de Izmir'de tercumanlik okuyorum ve 2. sinifa gectim.3.sinifta yandal olarak konservatuar piano ya da keman bolumu okumayi planliyorum.Bence istedikten sonra olur;hicbirsey engel degil ama bir de sizlerin fikirlerini sorma geregi duydum.Simdiden tesekkurler...[/quot

yazdık anlaşılmamış sanırım altında yazanlarıda okuyun isterseniz.yök kanunu arkadaşım iki fakülte aynı anda okuyamazsın yan dal için zorlama türkiyede yan dal sadece kaliteli üniversitelerde yapabilirsin ama tercümanlık okurken konservatuvar yandal yapman sanırım imkansız gibi.problem kanunda ben n dedim insanı aptal yerine koyuyorlar diye ne demek istersen yaparsın kaç yaşındasın sen bu nasıl söz türkiyede isteyen istediğini yapabiliyor mu? delirtmeyin insanı
Başa dön

interpreter89

Üye

MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 11:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazdık anlaşılmamış sanırım altında yazanlarıda okuyun isterseniz.yök kanunu arkadaşım iki fakülte aynı anda okuyamazsın yan dal için zorlama türkiyede yan dal sadece kaliteli üniversitelerde yapabilirsin ama tercümanlık okurken konservatuvar yandal yapman sanırım imkansız gibi.problem kanunda ben n dedim insanı aptal yerine koyuyorlar diye ne demek istersen yaparsın kaç yaşındasın sen bu nasıl söz türkiyede isteyen istediğini yapabiliyor mu? delirtmeyin insanı[/quote]

Sizin yazdiginizi okudum ve kusura bakmayin ben bu soruyu sadece size sormadim.Sizin bilmediginizi belki bir baskasi biliyordur,sizin verdiginiz cevaplar yeterli olmayabilir oyle degil mi?Bizim okulda yandal ve cift anadal imkani var.Notlarini yuksek tutanlar bundan faydalanabiliyorlar.Bunu basaran da var.Bu arada soylediklerimi carpitmayin lutfen!Istedikten sonra yaparsin derken "Turkiye'de isteyen her istedigini yapiyor."demek istemedim.Istemek derken azim etmekten bahsettim.Farkindaysaniz arada daglar kadar fark var...
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder

öjbe

Üye

MesajTarih: Pts Hzr 29, 2009 11:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

interpreter89 yazmış:
yazdık anlaşılmamış sanırım altında yazanlarıda okuyun isterseniz.yök kanunu arkadaşım iki fakülte aynı anda okuyamazsın yan dal için zorlama türkiyede yan dal sadece kaliteli üniversitelerde yapabilirsin ama tercümanlık okurken konservatuvar yandal yapman sanırım imkansız gibi.problem kanunda ben n dedim insanı aptal yerine koyuyorlar diye ne demek istersen yaparsın kaç yaşındasın sen bu nasıl söz türkiyede isteyen istediğini yapabiliyor mu? delirtmeyin insanı

Sizin yazdiginizi okudum ve kusura bakmayin ben bu soruyu sadece size sormadim.Sizin bilmediginizi belki bir baskasi biliyordur,sizin verdiginiz cevaplar yeterli olmayabilir oyle degil mi?Bizim okulda yandal ve cift anadal imkani var.Notlarini yuksek tutanlar bundan faydalanabiliyorlar.Bunu basaran da var.Bu arada soylediklerimi carpitmayin lutfen!Istedikten sonra yaparsin derken "Turkiye'de isteyen her istedigini yapiyor."demek istemedim.Istemek derken azim etmekten bahsettim.Farkindaysaniz arada daglar kadar fark var...[/quote]

valla okurken benim kadar başına bela geleni görmedim ben yök kanunu hatim etmiştim bir ara böyle kaç kişi okumuştur bilmiyorum ama umarım değiştirmişlerdir sanmıyorum ama herşey istediğin gibi olur:-) azmet bakalım göreceğiz.ama sakın para yatırma sınavlara sormadan:-)
Başa dön

vekil13

Fakülteli (1)

MesajTarih: Pzr Ağu 16, 2009 12:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar kısa ve öz şu andaki yasalara göre iki tane örgün öğretim kurumunda aynı anda okunamaz lütfen gereksiz yere tartışmayın Arrow Arrow
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Üyenin web sitesi MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz

Güvenlik Sistemi CBACK CrackerTracker