Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

ADANA BARAN TÜRKÜ EVİ www.baranturkuevi.com

Başlığa cevap gönder    -> Barlar / Mekanlar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

erayyayar

Yeni Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Cmt Hzr 07, 2008 11:08 am    Mesaj konusu: ADANA BARAN TÜRKÜ EVİ www.baranturkuevi.com Alıntıyla Cevap Gönder

[COLOR="Red"][SIZE="6"]ADANA'NIN GURURU[/SIZE] [/COLOR] [COLOR="SeaGreen"][SIZE="7"] GRUP YAĞMUR[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="6"]Gruptakiler.....[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Purple"]Cok sevdıgım ve dostum abim[/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]İBRAHİM KOÇ[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1977 yılında Ceyhan'da doğdum. Aslen Malatyalıyım. İlk, orta ve lise tahsilimi Ceyhan'da tamamladıktan sonra 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarını (Temel Bilimler Bölümü) kazandım ve 2003 yılında mezun oldum. İlk Albüm çalışmam 2002 yılında çıkan Seyduna & Şahrud Türküleri 1 çalışması ile oldu.

Mezun olduktan sonra 2 yıl Mersin'de Jasmin ve Kilim türkü evinde değişik zamanlarda sahne aldım. Baran Türkü Evi'ne Haziran 2006 da başladım ve Grup Yağmur' da bağlama çalıyorum ve solistlik yapıyorum. Çukurova Üniversitesi Türk Halk Müziği korosunda görevliyim. Boş zamanlarımda bilgisayar ile uğraşıyorum…

Eposta - MSN : kocibo@gmail.com [/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]GÖKHAN İYİER[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1975 yılında Giresun'da doğdum. Aslen Tokat , Turhal ilçesindenim. İlk, orta ve lise tahsilimi Turhal'da tamamladıktan sonra 1992 yılında Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarını kazandım ve 1997 yılında mezun oldum. O tarihten beri Adana'da müzik öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bir çok grupla çalıştıktan sonra 2004 yılında Baran Türkü Evi'nde Grup Yağmur'la çalışmaya başladım. Grupta klavye çalıyorum aynı zamanda solistlikte yapıyorum. [/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]MEHMET ÜRÜN[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1984 yılında Adana'da doğdum. 2001 yılından beri çoban kavalı çalmaktayım. Çukurova Üniversitesi Türk Halk Müziği korosunda görevliyim. Dört aydır Baran Türkü Evi'nde Grup Yağmurla birlikteyiz. [/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]SONER PEKER[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1985 yılında Adana'da doğdum. Aslen Malatyalıyım. Müziğe 12 yaşında klavye ve bağlama çalarak başladım. 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Trompet bölümüne girdim. 2001 yılından beri bazı pop ve türkü gruplarıyla çalıştım. 2004 yılında Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü T.H.M korosunda görev yapmaktayım. Yine 2004 yılından bu yana Grup Yağmur' da Klavye ve ritm çalmaktayım. Boş zamanlarımı müzik, tiyatro ve bilgisayarla geçiriyorum.

İletişim İçin : sonerpeker_4193@hotmail.com[/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]ŞEYDA KURUM[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1977 Adana doğumluyum ilkokul, ortaokul ve liseyi adanada bitirdikten sonra Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konsevatuvarı , Türk Halk Müziği , Ses Eğitimi bölümünü bitirdim. 10 yıldır müzikle uğraşıyorum. Eylül 2006'da Grup Yağmur ile Baran Türkü Evi'nde çalışmaya başladım. [/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]ORHAN KARADEMİR[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1976 Adana doğumluyum. İlk, Orta ve lise tahsilimi Adana'da tamamladım. Müzisyen bir aileden geldiğim için küçük yaşlarda ister istemez müziğe başladım. Grupta yerine göre gitar, bağlama, Org ve ritim çalıyorum. Ayrıca solistlikte yapıyorum. Baran Türkü Evi'de uzun yıllar çalıştıktan sonra Adana dışında birçok ilde bir çok grupla çalıştım. Eylül 2006'da Grup Yağmur ile Baran Türkü Evi'nde geri döndüm. İyi ki buradayım.......... [/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]ALİ PEKER[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1977 Adana doğumluyum, aslen Malatya'lıyım. 2002 yılında Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldum. (Halk Müziği-Ses Eğitimi) 1995 yılından beri çeşitli gruplarla çalışmaktayım. 2004 yılından beri Grup Yağmur'un solistliğini yapmaktayım. Boş zamanlarımı kitap okuyarak geçiriyorum. [/COLOR]

[COLOR="Red"][SIZE="7"]YUNUS SONAY[/SIZE][/COLOR]

[COLOR="Blue"]1981 Adana doğumluyum. Sekiz yıldır müzikle uğraşıyorum ve iki yıldan beri Baran Türkü Evi'nde türküseverlerle birlikteyim.

Müziği Çooook seviyorum.[/COLOR]

www.baranturkuevi.com

[COLOR="blue"]Hazırlayan:[/COLOR] [COLOR="Red"]Eray YAYAR [/COLOR] (Baran Türkü Evi ) [COLOR="Green"] [SIZE="7"]TÜRKÜ İLE KALIN[/SIZE][/COLOR]

Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Üyenin web sitesi MSN Messenger
Sponsor
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz