Üye Menüsü
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Her ziyaretimde otomatik giriş yap

[ Şifremi unuttum ]
 [ Üye Ol ]

Arama Yap

Gelişmiş Arama İçin
Fakülte GOOGLE

Kendimizi Tanıtalım :)
Bu Bölümün Tüm Sayfaları | Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  

Başlığa cevap gönder    -> Vocal
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj

gozde_altan

Üye

Durumu : Offline

MesajTarih: Sal Oca 06, 2009 6:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok yakında kayıtlarımın da yer aldığı web sitem açılacaktır... Dersler hakkında daha detaylı bilgi için
gozdealtan1@hotmail.com

Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
Sponsor

org_rock_gitar

Üye

MesajTarih: Çrş Şub 04, 2009 9:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba ben ezgi profosyonel klavye çalıyorum amatör gitar çalıyorum ve her dereceden bir vocal yapıyorum şarkı söylemeyi seviyorum ve sesim oldukça güzel..
bir rock grubumuz var adı rock we rock we grubunun soisti ve klayecisiyim..
kendimi daha çok geliştirmek istiyorum..sesimi korumak için her sabah ballı süt içiyorum ve süt içmesem bile bal çok iyi geliyor.ve arada sırada boğaz pastillerinden alıp boğazımın şişmemesini sağlıyorum soğuk kış günlerinde atkı takıyorum mutlaka!!çok işe yarıyor boğasım şiştiğinde nanelimon iççiyorum ıhlamur ve çayda olabilir onları hem içiyorum hemde pamuğa batırıp boynuma(boğazıma) sürüyorum gerçekten çok etkili ve buradan herkese iyi akşamlar diliyoruMM.. Smile

ulvikorkutsarmer

Üye

MesajTarih: Sal Mar 24, 2009 8:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herhangi bir müzik okulu mezunu değilim Sad orta okulda müzik korosuna girerek başladım.23 Nisan'larda vs. koro ile ve tek başıma şarkılar söylerdim.Hatta İstiklal Marşımızı da tüm okula bir döneme yakın söylettirdim Smile ses veriyorum Korkma... Smile) Bu şekilde ilerlerken yaşadığım ilçede ki bir ses yarışmasında 1. lik aldım.Lisede çok iyi bir bayan müzik öğretmenim vardı onun sayesinde şuanki müzik bilgimin yarısına kavuştum diyebilirim.Lise de de koro faaliyetlerim devam etti ve öğretmenimin kemanı eşliğinde Türk Sanat Müziği okudum.Kendimi geliştirmeye başladım.Liseden hemen sonra ÖSS için dershaneye giderken bir yandan da gitara merak sardım.Arkadaşlarımdan birisi Campbell bir klasik gitar hediye etti ve o günden beri gitar çalıyorum.O gitar hala bendedir.Yine yaşadığım ilçede gitar çalmayı kaptığım andan itibaren ses rengim ve kabiliyetim sayesinde önce Cafe Latte , sonra Cafeİnn , Sonra Cafe Loop , Bom-Bom Cafe derken biraz tarz değişikliği ve repertuar değiştirerek Asmalı Konak Türkü Cafe de canlı müzik hayatıma devam etmeye başladım..Bu sıralarda Org ve Ud dersleri almaya başladım.Sonra Bir dershane açılışı , yılbaşında bir alışveriş merkezi açılışında sahne aldım.öncesinde ve sonrasında Sosyete Cafe&Restaurantta sahne aldım.Bir personel gecesinde EmexOtel'de sahne aldım.Bir eğlencede Morsalkımda sahne aldım.Bunlar hatırladıklarım....Şuan tek hedefim çok daha iyi bir gitar almak ve bunun akustik olması..Şan dersi almak , alırken doğru insanla,eğitmenle tanışmak..

Alkol kullanıyorum orta halli , tütün ürünleri kullanıyorum ve bırakmaya çalışmaktayım , süt ürünlerini normal seviyede tüketiyorum..yumurtayı çiğ iç derseniz belki içerim Smile)

(Dedemin BABASI) Büyük Dedem İrfan SARMER "Esmerim Biçim Biçim" şarkısının bestekarıdır.(Noter tasdikli belge bendedir,daha birçok bestede vardır.)
Dedem Vedat Turgut SARMER ise Almanya'da BAL ARILARI olarak bilinen MAVİ KELEBEK'lerin bir üyesiydi.70 YAŞINDA OLANLAR VE GAZİNO ORTAMINI BİLENLER İYİ BİLİR.
Babam Selim SARMER ise ilk plak teklifini ibrahim tatlıses,müslüm gürses,bülent ersoy'un yeni zamanlarında almıştı.13 yıllık bir sahne hayatı vardır.Birçok çevresi olmasına karşın kendisi Büyük dedem ve dedem gibi meşhur olmadı.

Hepsinin afişleri dahil birçok eşyasını saklarım evimde..

umarım birgün benden de birşey olur.

MelihOnur

Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Mar 25, 2009 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar ben Melih Onur ÖNDER Bursadan. Burada yaptığınız işlerden bahsedin denmiş bende bir kısmını yazayım;

1-OLAY TV GECENİN RENGİ PROGRAM GRUBU " HARUN KOLÇAK, EGE, ALİ ALTAY, MİTHAT KÖRLER, YELİZ VS... VOKALİSTLİK YAPTIM"
2-BURSA ÇAÇARON BAR KONSER
3-BURSA RESMLİ BAR 3 DEFA KONSER
4-ÇALI BELEDİYESİ KONSER " COŞKUN SABAH VE SAFİYE SOYMANA ALT GRUPLUK"
5-MUDANYA BELEDİYESİ HALK KONSERİ
6-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ŞENLİKLERİ
7-ÇANAKKALE MASK BAR KONSER
8-BURSA BOYKOT BAR HAFTALIK PROGRAM

YETERLİDİR HERALDE ŞU ANDA HER HANGİ BİR GRUBA ÜYE DEĞİLİM ANCAK KLAVYECİ, BATERİST, ELEKTRO GİTARİST ARKADAŞLARIM VAR. ALBÜM İÇİN KEMAN VE ELEKTRO GİTARİST ARIYORUZ. BASS GİTARİST OLMAK İSTEYEN OLURSA. HER TARZDAN BİLGİSİ OLMALI SADECE ROCK MÜZİK KABUL ETMİYORUM.

chocuk65@hotmail.com
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder

intoxic babe

Üye

MesajTarih: Pzr Mar 29, 2009 6:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende Damla..
1990 Antalya doğumluyum...
Küçüklüğümden bu yana kendimi hep şarkı söylerken buluyorum...
İlk ortaokul ve lisede okul korosunda yer aldım..
Daha sonra solo çalışmalar yaptım.
Ve bir grupla anlaştım.. bir süre onlarla çalıştım..grubu bırakalı 2 sene oldu..
daha sonra yine solo çalışmalarımla devam ettim..
ve ardından bir süre şan dersi aldım..
tam herşey iyiye gidiyor derken..
boğazımdaki yağ dokusu yüzünden ameliat olmak zorunda kaldım..
yağ dokusunu aldılar ameliatla..
tabi sesimde nasibini aldı bu ameliattan..
tam 1 sene şarkı söyleyemedim..
sesimi kaybetmiştim..
şimdide pek yerine gelmiş değil ama tekrardan şan dersi alıyorum..
çalışmalarım var yaza devam edeceğim Allah'ın izniyle.
Gohtic metal,senfonik metal,power metal ile ilgileniyorum.
Bir metal vokaliyim.
Herşey olacağına varır,sesinize dikkat edin ..
Müzikle kalın... Wink
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger

DamdaKi_KemanCiii

Üye

MesajTarih: Çrş Nis 01, 2009 6:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba Ben Burcu:)Tekirdağ anadolu güzel sanatlar müzik bölümü mezunuyum...(2008).Solistlik yapıyorum sesimi her renge sokbliyorum ses konusunda çok iddalıyım...SmileŞan eğitimim zaten var.Bu aralar eğitime devam edemiyo olsamda hiç bi yerde şarkı sölemekten çekinmem.Ses rengim soprano..Ve sesini geliştirmek isteyen arkdaşlarım içinn sölüyorum şan eğitimi şart diyafram geliştirmek ve sesi doğru kullanmaya yönlendirmek içinn ...:)senfonik metal grup kurmak istiyorum ....mesela epica, nightwish, almora vb. gbi..ilgilenen arkdaşlar olursa duyrulurr...Teşekkürler:)Smile

i.kaya

Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Nis 08, 2009 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vala Burda Herkes Birşeyler Yapmış Gerçekten İmrendim Nunların Hiç Birini Yapmadım Ben....2 Sene Önce Klasik Gitar Kurusuna Gittim Ama Şansızlığım Beni Ordada Bırakmadı Gittikten 1 Ay Sonra Kurs Kapandı Smile SOnra Başka Bir Kursta Devam Etmek İstedim Ama Hocayla Anlaşamadık Ogunden Beri Hiç Bir Gelişmede Bulunmadım Şimdi Tekrardan Başlamak İstiyorum...Benim Asllında Sorum Olacak Bunu Nasıl Devam Ettirebilirim Nasıl Bir Çalışma Yolu Seçmem Gerekir ??....Dediğim Gibi Benim Öle Bir Geçmişim yok Ama Sesime Güvenmişimdir Herzamanda Güvenirim Bunun İçinde Ayrıca Eğitim Alıcam Zaten....Sorularıma Cevap Alabilirsem Sevinirim Cool
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder

DamdaKi_KemanCiii

Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 17, 2009 7:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nerde oturuyosun i.kaya???

SeDeN

Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 23, 2009 4:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende utandım valla ordan burdan mezun olanları görünce Mr. Green
klasik gitar çalıyorum Embarassed
sesimin de iyi olduğunu söylüyorlar.
ortaokuldayken koroda yer almıştım Mr. Green
lisede kendi kendimize söylüyoruz işte Smile
1-2 ünlü gruptan destek almaktayım fakat cesaretim yok henüz Mr. Green
konservatuara gitmeyi çok isterdim ama koşulları okuuyunca korktum HIHH!
Başa dön

gecekralicesi

Üye

MesajTarih: Prş Ekm 22, 2009 11:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar, bu siteyi bu kadar geç keşfetmiş olmama inanamıyorum. Baya bir hayıflanıyorum şu an olduğum yerde Smile

Ben konservatuar okumuyorum, üniversite sınavında iyi puan alan ve büyüklerimizn engin (!!)deneyimleri ile mühendislik okumaya zorlanan, "müzisyen" adayıyım. Küçük yaşlardan beri şarkı söylemek tutkum. !5 yaşında da gitar öğrenmeye başladım. Üniversiteye 2000 yılında başladım ve 5 yıllık amatör müzik grubu çalışmam oldu. Sonra 2005-2006 arası İTÜ TMDK Çok sesli korosu çalışmalarına katılıp şan ve solfej dersi aldım. İlk ciddi eğitimim buydu ve ben 23 yaşındaydım o zaman. Bu yıl ise hem Yan flüt, hem solfej, hem de şan derslerine başladım. Aynı zamanda şan hocamızla birlikte çok sesli koro çalışmları da yapıyoruz. 27 yaşında, yanlış yönlendirilen ve bundan dolayı bu yıl Öss'ye başvurup konservautar sınavına girecek olan ve kazanmayı deli gibi arzulayan bir "mühendiscik"im. Kendimi tanımaya başlayıp ne istediğimi algıladığım andan itibaren Opera ve Klasik müzik tutkum oldu ancak başarılı olabilecek miyim bilmiyorum. Kazanamasam da en azından denememiş olmamak için deneyeceğim bu sene...

MelihOnur

Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 10, 2010 5:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba Arkadaşlar Uzun Bir Aradan Sonra İlk Defa Bakıyorum. Müzik Camiasının Kan Ağladığı Bu Günlerde Ayakta Durmaya Çalışan Nadir Gruplardan Birine Sahibim Şu Anda Lütfen Desteklerinizi Bizden Esirgemeyin Googla Bursa Grup ArmoniA Yazın Yada Facebook Sahibi İseniz ArmoniA Yazın Hiç Olmadı Myspace Sahibi İseniz www.myspace.com/gruparmonia adresine girin Desteklerinizi Bekliyorum

Melih Onur Önder & ArmoniA

Smile Sad Twisted Evil Neutral

bligblog

Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 22, 2010 10:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konuyla ilgili 5 sayfanın 5inide okumuş ve muhtemelen yazdıklarının okunmayacağının bilincinde olan bi insan olaraktan ben de bi iki şey çiziktirmek istedim. Wink
8 yaşında bağlamaya başladım. Amaç; bağlama çalan gitarı daha kolay çalar. Peki niye gitara gidemedim? Bunu babama sormak lazım.
Herneyse..

Şuan lise 2yi bitirdim.Kendi kendimi gitarı geliştirdim. İlk ve orta okuldaki bütün törenlerde şarkı söyledim, lisede de çeşitli yarışmalara katıldım kasdavdıydı ıvırıydı zıvırıydı falan. Buralarda baya deneyim kazandım en azından sahne şovu adına. Ve benim için asıl önemli olanın sadece şarkı söylemek değil "orda" söylemek olduğunu anladım. mükemmel bi ses aralığına sahip değilim ama sesimin rengine güveniorum. Yakında da piyanoya başlıycam. vatana millete hayırlı olsun Gül

Shakaty

Yeni Üye

MesajTarih: Prş Hzr 24, 2010 7:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selam bende geleli çok olmadı işte daha önce 10 yaşımda gitarla başladım fakat bazı nedenlerden dolayı devam ettiremedim ama bu sefer yine elekto gitarla başlayıp konservatuara yazılmayı düşünüyorum müzik hayatımın vazgeçilmezi =)
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger

soprano_1

Üye

MesajTarih: Pts Ağu 16, 2010 1:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba...
Bende Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar lisesinde okuyorum.
Opera sevgisi bende çok küçük yaşlarda başladı.3-4 yaşındayken tvde bi sopranoyla arya söylemeye çalışmışım.Aslında o zamanlar operanın ne olduğundan pek haberim yoktu ve bana imkansıza yakın gibi geliyordu.Daha sonra 6 yaşındayken çok kısa bir süre org kursuna gitmiştim.4.sınıfta kemana başladım ve lisede de kemanla devam edecektim ki yanlış olan tutuşumu düzeltemediğim için şimdi klarnet dersi görüyorum.7.sınıftan Lise 1in sonuna kadar İDSO Çok Sesli Çocuk Korosunda sopranoydum.Çok saygı değer hocam Gökçen Koray ile beraber çalıştım,ve operayı tekrar sevmem de çok büyük rolü oldu.Şuan TRT Gençlik Korosun'da sopranoyum.En büyük hayalim gerçekten iyi bir opera sanatçısı olmak.Mesleki açıdan her zaman Leyla Gencer en büyük idolüm olmuştur..Opera ile ilgili çok hayalim var.Smile Ses sağlığımı kaybetmek ise en büyük korkum...
Herkese iyi akşamlar...

sinanbaltali

Yeni Üye

MesajTarih: Sal Şub 01, 2011 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Pertevniyal Anadolu lisesinde okuyorum. bugüne kadar müziğe özel bir ilgi göstermedim. hatta tek başarısız olduğum alanın müzik olduğunu düşünürdüm. ama okuldaki müzik öğretmenim sesimin güzel olduğunu söyledi. az bulunan bir rengi varmış. okul korosuna da almıştı ama bas olduğumdan korodakilerle sesim tam uyuşmadı. daha sonra sesimi opera sanatçılarınınki gibi güçlü ve onlarınki gibi titreyerek çıkabildiğini keşfettim. ama bunu sadece tek bir tonda yapabiliyordum. bunu kendi kendime geliştirmeye çalıştım. çeşitli opera aryalarını söylüyordum. ilk başta arkadaşlarım çok beğeniyorlardı ancak o titreyen sesle farklı notalar çıkarmaya çalıştıkça yapamamaya başladım ve artık eskisi kadar iyi çıkmıyor sesim. eskiden çıkardığım tek notayı da kaybettim Crying or Very sad bilen birileri varsa konuyla ilgili önerebileceğiniz egzersizler vs. varsa dört gözle bekliyorum. yardım ederseniz sevinirim.
Başa dön

Can_16

Üye

MesajTarih: Pzr Şub 27, 2011 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şuan sadece kendi kendime çaLmayı öğrendiğim 2-3 şarkı çaLabiLiyorum gitarda. Açıkçası dediğim gibi benim işim pek müzik aLetLeriyLe değiL.Benim müzik maceram 7. sınıfta Müzik Hocamızın sayesinde başLadı. Müzik dersLerinde oLdukça aktif bir öğrenciydim. MağLumunuz 7. sınıfta müzik adına birşey öğretmiyorLar sadece müzik dinLetiyorLar. Bizim hocamızda böyLe yaparken birgün bize şarkı söyLetti. Diğer herkes gibi bende kaLktım şarkıyı söyLerken hoca durdurup hiç eğitim aLdın mı dedi.Hayır dedim, aLmamıştım zaten.Bunu sorma sebebini arada öğrendiğimde bana şey dedi 'Eğitim aLmadan sesini mükemmeL kuLLanıyorsun, gırtLağın kuvvetLi ve sesini şarkıLarın uzatma böLümünde düz bir biçimde değiL de tıpkı profesyoneLLer gibi titretiyorsun... Yeteneğin var dedi...Ve müzik serüvenim başLADI.Şimdi haLa eğitim aLMadım, fakat 24 saatin 6-7 saatini sadece müzik iLe geçiriyorum ve müzikLeri dinLeye dinLeye kendimi iyice geLiştirdim... Bunu kendimde görebiLiyorum ve bu yaz eğitimini aLıcam
Başa dön

palawan

Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 21, 2011 6:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar ben de Aydın da yaşıyorum.17 yaşındayım ve şarkı söylemeye geçen yıl başladım.dinlediğim aryaları söyleyebildiğimi farkettim internette ücretsiz ses testleri yapan sevgili Emre Yücelen hocamız da yaptığı yorumuyla bana destek oldu:)geçen yıl fırsatım ve güvenim olmadığından yapamadığımı şimdi yapmaya başladım 1,5 2 aydır şan dersi alıyorum ve gerçekten konservatuara girip iyi bir opera sanatçısı olmak istiyorum Smile
Başa dön

tuqay9

Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 30, 2011 10:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burdakiler çok değerli insanlar

Bnm öyle engin bir tecrübem yok sadece bi yarışmada amatör ses 1. liğim var o da beni hiç tatmn etmiyor ;
Konservatuar okumayı çok ama çok sitiyorum ama bu konuda çok bilgisizim artık burdakıi yorumlarınzla hareket etmeye çalışacağım yaşım 16 lise 2 öğrn. solist olmayı istiyorum bazı hocalarım bu yolda devam et diyolar ama giripte ordan eli boş dönmekte var ama kendime inancım var bu arada Şan Derside almadım bu yaşta almam uygun olur mu mümkün mü buda size sorum olsun.

Hepiniz Çok anlayışlısınız teşekkürler Wink
Başa dön

ulvikorkutsarmer

Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 30, 2011 1:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ulvikorkutsarmer yazmış:
Herhangi bir müzik okulu mezunu değilim Sad orta okulda müzik korosuna girerek başladım.23 Nisan'larda vs. koro ile ve tek başıma şarkılar söylerdim.Hatta İstiklal Marşımızı da tüm okula bir döneme yakın söylettirdim Smile ses veriyorum Korkma... Smile) Bu şekilde ilerlerken yaşadığım ilçede ki bir ses yarışmasında 1. lik aldım.Lisede çok iyi bir bayan müzik öğretmenim vardı onun sayesinde şuanki müzik bilgimin yarısına kavuştum diyebilirim.Lise de de koro faaliyetlerim devam etti ve öğretmenimin kemanı eşliğinde Türk Sanat Müziği okudum.Kendimi geliştirmeye başladım.Liseden hemen sonra ÖSS için dershaneye giderken bir yandan da gitara merak sardım.Arkadaşlarımdan birisi Campbell bir klasik gitar hediye etti ve o günden beri gitar çalıyorum.O gitar hala bendedir.Yine yaşadığım ilçede gitar çalmayı kaptığım andan itibaren ses rengim ve kabiliyetim sayesinde önce Cafe Latte , sonra Cafeİnn , Sonra Cafe Loop , Bom-Bom Cafe derken biraz tarz değişikliği ve repertuar değiştirerek Asmalı Konak Türkü Cafe de canlı müzik hayatıma devam etmeye başladım..Bu sıralarda Org ve Ud dersleri almaya başladım.Sonra Bir dershane açılışı , yılbaşında bir alışveriş merkezi açılışında sahne aldım.öncesinde ve sonrasında Sosyete Cafe&Restaurantta sahne aldım.Bir personel gecesinde EmexOtel'de sahne aldım.Bir eğlencede Morsalkımda sahne aldım.Bunlar hatırladıklarım....Şuan tek hedefim çok daha iyi bir gitar almak ve bunun akustik olması..Şan dersi almak , alırken doğru insanla,eğitmenle tanışmak..

Alkol kullanıyorum orta halli , tütün ürünleri kullanıyorum ve bırakmaya çalışmaktayım , süt ürünlerini normal seviyede tüketiyorum..yumurtayı çiğ iç derseniz belki içerim Smile)

(Dedemin BABASI) Büyük Dedem İrfan SARMER "Esmerim Biçim Biçim" şarkısının bestekarıdır.(Noter tasdikli belge bendedir,daha birçok bestede vardır.)
Dedem Vedat Turgut SARMER ise Almanya'da BAL ARILARI olarak bilinen MAVİ KELEBEK'lerin bir üyesiydi.70 YAŞINDA OLANLAR VE GAZİNO ORTAMINI BİLENLER İYİ BİLİR.
Babam Selim SARMER ise ilk plak teklifini ibrahim tatlıses,müslüm gürses,bülent ersoy'un yeni zamanlarında almıştı.13 yıllık bir sahne hayatı vardır.Birçok çevresi olmasına karşın kendisi Büyük dedem ve dedem gibi meşhur olmadı.

Hepsinin afişleri dahil birçok eşyasını saklarım evimde..

umarım birgün benden de birşey olur.

www.selimsarmer.com da yazdıklarımın belgelerini görebilirsiniz.

c1gdem

Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 21, 2012 11:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şarkı söylemek istiyorum da.. Hani plan yapıp yapıp kurulamayan gruplar olur ya. O hesaptı bende müzik. Amatörüm, ama sesim de bi güzel sanki:) Hani vokale ihtiyaç olur, denemek için , istanbuldayım. Beyazıtta iletişim fakültesinde her daim bulunabilen bi insanım.. Kısacası ben bu işi yapmak istiyorum.. Haa bi de gitar çalmışlığım var. Bass istiyorum, bi öğretenim olaydı, iyidi.Smile
Başa dön
Üye profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger

viobio

Fakülteli (1)

MesajTarih: Cum Hzr 22, 2012 2:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba ben Samet
12 Yaşındayım. 6.Sınıfa Gidiyorum
Melodika ve Keman Çalıyorum.
Şarkı Söylemeyi Seviyorum.
Galiba Tenor grubundanım...
Çünkü herkes bana senin çok ince bir sesin var diyor.
Amacım bu fakülteyi geliştirmek ve tanıtmak
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Başlığa cevap gönder  

Bu Bölümün Tüm Sayfaları | Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

5. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz